Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- ольга к.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Связались по вайберу. отослали после оплаты. написали номер. НО ВЫ НЕ ЧИТАЕТЕ В ОПИСАНИИ НАПИСАН ПОЛУЧАТЕЛЬ.Вы выслали посылку мне .а не указанному лицу.теперь мне надо ее как то получить.я нахожусь далеко от почты.теперь мне еще и штраф надо будет платить . ТАК ТРУДНО ПРОЧИТАТЬ ОТ ПОКУПАТЕЛЯ В ОПИСАНИИ . ИЛИ ПЕРЕЗВОНИТЬ !!!!!!!!!!!!!
- Настя К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Ж.
Все Ок!
- Андрей Ю.
- Владимир С.
- Сергей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все хорошо рекомендую
- Герман П.
- Ірина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерий Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Най гірший продавець! Зв‘язатись з продавцем взагалі не можливо!! На сайті вказана доставка Укрпоштою, а на Промі не активована, тож довелось заказувати
- Коментар продавця
Добрый день, Вы оформили заказ с промоплатой на нашем сайте, в день заказа с Вами вышли на связь,оформили отправку и сообщили номер ТТН
- Покупець
Найгірший продавець, не рекомендую! Зв‘язатись не можливо! На сайті вказана доставка Укрпоштою, але на Промі вона не активована, щоб скористуватися Промоплатою! Скляні пляшки з сиропом додумались вислати в м‘якому! пакеті, навіть не вказавши що там скло! Отже одна пляшка в дорозі розбилась і все було залите сиропом! До Нової пошти питань нема, бо за їх правилами скло відправляють в жорсткій упаковці, а відправник і сам не запакував як слід, і не вказав про цю особливість товару! Оскільки я вже презентував своє придбання на роботі і не було часу ще чекати, то змушений був забрати те що лишилось, хоч була дуже велика спокуса відправи це скло назад, а оскільки в мене виникла підозра до продавця коли вони зі мною не зв‘язались, то вирішив оплату провести виключно через ПромОплату і на Нову пошту, бо так я міг би повернути гроші не забираючи товар (хоч я цим і не скористався). Тож в підсумку я заплатив за комісію ПромОплати, заплатив за дорогу в сусіднє місто на Нову пошту (дома в нас нема такого відділення) і заплатив за розбиту пляшку сиропу (за таку підставу та зіпсовані нерви взагалі мовчу)! Нема, на жаль, можливості викласти відео, яке я зняв, а було б корисно. Ну це вже пропозиція до Прому. Отже Оптовичок нікому не рекомендую, а якщо хтось зважиться, то купуйте через ПромОплату, бо продавець не надійний і майте в запасі додатковий час!
- Коментар продавця
Вы извините, но мы пакуем сиропы в специально изготовленные и закупленные для этого пакеты. Инцидентов до этого с доставкой никаких не было.
Если сложилась такая неприятная ситуация мы всегда готовы пойти на встречу клиенту и решить этот вопрос. Вы к нам не обращались, информацию о том что вам не понравился способ доставки и о том что посылка приехала с повреждениями мы узнали только в вашем отзыве. Наш менеджер всегда на связи, есть разные способы доставки и так же варианты с оплатой, можно подобрать максимально удобный для вас.
- Коментар продавця
- Елена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё отлично. Благодарю. Буду обращаться.
