Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- Олександр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовив каву капучіно ябомсконарх в стіках і чорну карту не поставили капучіно не повідомили про заміну і відправили замість капучіно відправили якобсмонарх в великі пачці не рекомендую продавця
- Покупець
ентарях напишу. Кава Якобс не відповідає вазі. 120 грм. Якість нікакая, як говорять. Бовтанка. Шкода витрачені кошти .Не знаю, як залишити відгук,тому в ко
- Покупець
- Геннадий З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все хорошо
- Олександр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вадим Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Таня К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
