Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- Руслан А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
довго чекала поки відправлять посилку, якість поки не перевіряла
- Юлия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
не усе було у наявностi, пiсля замовлення та пром оплати робили замiну. Алэ самэ погане то, що консерви прибули помь'ятi, крихкi товари,як кiндер, для дитини - також зiм'яло. кого хулiти, пошту?
- Ірина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую! Замовляла уже декілька разів! Товар відповідає тому що про нього написано. Спочатку боялася користуватися промоплатою чи передплатою, та все таки вирішала скористатися, щоб не переплачувати за перевод коштів та доставку. І все вийшло гарно!!!
- Natali G.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень удобно и быстро.
- Аліна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую вам велике, дуже смачна кава . Буду ще замовляти .
- Михайло М.
- Сергій Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякуємо за смачну каву. На пошті питали, що так гарно пахне)
