Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- Оксана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення організаційно відбулось добре, а от про якість кави мушу сказати - брехня. Маю з чим порівнювати, бо купувала таку ж неакційну. Кава ніяка, точно не арабіка, підсипали в кращому випадку робусту. Шкода, що повелася і навіть в часі війни люди не вчаться бути чесними.
- Галина Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктторія Володимирівна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не рекомендую даного продавця🤧
Замовив товар 23.12, сказали на вихідних (24.12, 25.12)в них відправки нема, домовились на понеділок (26.12)
Півтора дня вони мене ігнорували, поки сам до них не достукався, відправили на день пізніше без пояснень причини🤬 - Анастасия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Крістіна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентина Л.
- инна с.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Светлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
