Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- Покупець
- Наталя К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не перший разу них замовляю. Кофе не гірчить. Нагадує арабіку.
- Элла Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пришло кофе,но оно отвратительное,даже при большом количестве кофе оно как вода,запаха кофе вообще нет.При заказе 3х пачек кофе решила вернуть 3 пачки, продавец согласился на возврат,но уже больше 2х недель не забирает товар с почты и не возвращает деньги.Отвратительное отношение к покупателям!!!
- Анастасія Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень довольна покупкой.
- Олександр Н.
- Інна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья П.
- Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрий день 🇺🇦! Дуже вдячна продавцю за якісну каву! Швидко зв'язалися і вчасно відправили навіть в такий час 🙏! Надалі буду замовляти у Вас! Акція супер ❤️! Мирного неба над головою нам всім 🇺🇦
- Анна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла 2 замовлення, Подзвонила до компанії попросила об’єднати в одне, ніхто того не зробив. Дуже прикро про те ло не чують своїх клієнтів
- Ілля С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
