Відгуки про компанію «ОПТОВИК»
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Евгения П.
Довго відправляли, ще й не те, що потрібно. А говорили все є в наявності. Більше замовляти не буду тут😩😩😩 накладну на товар не дали😩
- Максим К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Екатерина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- СергейУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила К.
- Катерина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
